Participants List

First Last Sbup Organization Team Name
RAMON AGBUNAG ACRA Productions  
Edmonds Bafford    
Matthew Belanger    
wayne best    
Carleen Birnes Mantra Fit  
Charles Bonner    
Gene Boyle   Supjunkies3
darian boyle   Team Keegan
Jennifer Carlson   Supjunkies3
Tom Caruso Jr.    
Sokeng Cleary   Supjunkies3
Brian Cleary   Supjunkies3
Scott Cohen   Surfers Healing Foundation
William Gee Cruz    
Michelle Currier   South Shore Paddleboards
Harris Davis    
Arturo DelBusto   Supjunkies3
General Donation    
Dave DuBois    
Juliette Duhaime    
Gregory Elzer Eco Strong Insulation NO REGRETS
Emma Engle NJ Regional Ear Nose and Throat Center  
Eric Enrique Enrique Law Firm  
Robert Fioresi   South Shore Paddleboards
Anthony Galang    
Jose Garcia-Lopez    
Malcolm Gauld Hyde School South Shore Paddleboards
Lawrence Goldstein   Supjunkies3
Paul Griffin    
Sheridan Grove   Happy 2 B Paddling on Any Team
Tyler Grove   Supjunkies3
John Henkes    
Jeremy Julio Last Bite Mosquito and Tick Control NO REGRETS
Andrew Kaplan   Supjunkies3
Milena (Mimi) Kaszubska    
Zachary Kayser    
Thomas Kempner    
Frazer Kinsley    
Ian Knowles The Big Andrew Foundation  
Gail Kotowski Wavzcap LLC Supjunkies3
Gail Kotowski   Supjunkies3
Josette Lata    
Chun Lee    
jeffrey lubin Sugarbush Ski Patrol Team Keegan
D Lundon    
John Majeski SERVPRO of Eatontown/Long Branch/Hackensack/Little Ferry NO REGRETS
Matthew Mark    
Elisabeth Markham    
Charlie Martel Supjunkies Supjunkies3
Jack Martin N/A  
Karen Marvin South Shore Paddleboards South Shore Paddleboards
Ryan Matthews    
Patrick Mchugh   Team Keegan
Joseph Mcmaster    
Trish Miller    
Max Montgomery Paddle4Good  
Nicholas Cameron Nagler Las Palmas Capital  
Adam Nussen Traa Surf Creations  
Evelyn ODoherty Standup Journal South Shore Paddleboards
Noriko Okaya    
SEASURFER Paddle    
Jorge Quintana Surfershealing Surfers Healing Foundation
Philip Ramstack Studio SUP  
Katie Roberts   Supjunkies3
Yadiel Rosario Surfershealing Surfers Healing Foundation
Christopher Russo    
Mark Spagnuolo    
George Stemetzki SAP  
Nicole Stimpson    
Chris Tietz    
Andi Traynor Paddle4Good  
Chandler Tucker    
Nolan Vanderslice   Supjunkies3
Erica West   Supjunkies3
Julieanne White   South Shore Paddleboards
Tonia Williamson   Supjunkies3
Marsha Worthington   Supjunkies3
Marsha Worthington   Happy 2 B Paddling on Any Team
Ben Yetman    

Total Raised to Date:

$117,038.42

Overall Event Goal: $200,000

Top 5 Fundraisers

Rank Name Amount
#1 Edmonds Bafford $44,548.00
#2 Malcolm Gauld $8,165.00
#3 Paul Griffin $5,475.00
#4 George Stemetzki $5,295.00
#5 Trish Miller $2,908.00

Top 5 Teams

Rank Team Name Amount
#1 South Shore Paddleboards $11,160.00
#2 Supjunkies3 $3,900.00
#3 Surfers Healing Foundation $2,910.00
#4 NO REGRETS $2,510.00
#5 Happy 2 B Paddling on Any Team $2,025.00