Participants List

First Last Organization Sbup Team Name
Elisabeth Markham    
Thomas Kempner    
Nicole Stimpson    
Chandler Tucker    
Frazer Kinsley    
General Donation    
Charles Bonner    
Matthew Belanger    
Zachary Kayser    
wayne best    
Milena (Mimi) Kaszubska    
Trish Miller    
Josette Lata    
Anthony Galang    
Jose Garcia-Lopez    
Marsha Worthington   Happy 2 B Paddling on Any Team
Lawrence Goldstein   Supjunkies3
Andrew Kaplan   Supjunkies3
Erica West   Supjunkies3
Arturo DelBusto   Supjunkies3
Marsha Worthington   Supjunkies3
Tonia Williamson   Supjunkies3
Gail Kotowski   Supjunkies3
Jennifer Carlson   Supjunkies3
Katie Roberts   Supjunkies3
Sheridan Grove   Happy 2 B Paddling on Any Team
Tyler Grove   Supjunkies3
Juliette Duhaime    
D Lundon    
Tom Caruso Jr.    
Ryan Matthews    
Harris Davis    
SEASURFER Paddle    
Julieanne White   South Shore Paddleboards
Gene Boyle   Supjunkies3
Paul Griffin    
Scott Cohen   Surfers Healing Foundation
Chun Lee    
Edmonds Bafford    
Joseph Mcmaster    
John Henkes    
Ben Yetman    
Christopher Russo    
Mark Spagnuolo    
Matthew Mark    
Sokeng Cleary   Supjunkies3
Brian Cleary   Supjunkies3
Dave DuBois    
Noriko Okaya    
Robert Fioresi   South Shore Paddleboards
Nolan Vanderslice   Supjunkies3
Michelle Currier   South Shore Paddleboards
darian boyle   Team Keegan
Chris Tietz    
Patrick Mchugh   Team Keegan
William Gee Cruz    
RAMON AGBUNAG ACRA Productions  
Gregory Elzer Eco Strong Insulation NO REGRETS
Eric Enrique Enrique Law Firm  
Malcolm Gauld Hyde School South Shore Paddleboards
Nicholas Cameron Nagler Las Palmas Capital  
Jeremy Julio Last Bite Mosquito and Tick Control NO REGRETS
Carleen Birnes Mantra Fit  
Jack Martin N/A  
Emma Engle NJ Regional Ear Nose and Throat Center  
Max Montgomery Paddle4Good  
Andi Traynor Paddle4Good  
George Stemetzki SAP  
John Majeski SERVPRO of Eatontown/Long Branch/Hackensack/Little Ferry NO REGRETS
Karen Marvin South Shore Paddleboards South Shore Paddleboards
Evelyn ODoherty Standup Journal South Shore Paddleboards
Philip Ramstack Studio SUP  
jeffrey lubin Sugarbush Ski Patrol Team Keegan
Charlie Martel Supjunkies Supjunkies3
Jorge Quintana Surfershealing Surfers Healing Foundation
Yadiel Rosario Surfershealing Surfers Healing Foundation
Ian Knowles The Big Andrew Foundation  
Adam Nussen Traa Surf Creations  
Gail Kotowski Wavzcap LLC Supjunkies3

Total Raised to Date:

$117,038.42

Overall Event Goal: $200,000

Top 5 Fundraisers

Rank Name Amount
#1 Edmonds Bafford $44,548.00
#2 Malcolm Gauld $8,165.00
#3 Paul Griffin $5,475.00
#4 George Stemetzki $5,295.00
#5 Trish Miller $2,908.00

Top 5 Teams

Rank Team Name Amount
#1 South Shore Paddleboards $11,160.00
#2 Supjunkies3 $3,900.00
#3 Surfers Healing Foundation $2,910.00
#4 NO REGRETS $2,510.00
#5 Happy 2 B Paddling on Any Team $2,025.00