Participants List

First Sbup Last Organization Team Name
Adam Nussen Traa Surf Creations  
Andi Traynor Paddle4Good  
Andrew Kaplan   Supjunkies3
Anthony Galang    
Arturo DelBusto   Supjunkies3
Ben Yetman    
Brian Cleary   Supjunkies3
Carleen Birnes Mantra Fit  
Chandler Tucker    
Charles Bonner    
Charlie Martel Supjunkies Supjunkies3
Chris Tietz    
Christopher Russo    
Chun Lee    
D Lundon    
darian boyle   Team Keegan
Dave DuBois    
Edmonds Bafford    
Elisabeth Markham    
Emma Engle NJ Regional Ear Nose and Throat Center  
Eric Enrique Enrique Law Firm  
Erica West   Supjunkies3
Evelyn ODoherty Standup Journal South Shore Paddleboards
Frazer Kinsley    
Gail Kotowski   Supjunkies3
Gail Kotowski Wavzcap LLC Supjunkies3
Gene Boyle   Supjunkies3
General Donation    
George Stemetzki SAP  
Gregory Elzer Eco Strong Insulation NO REGRETS
Harris Davis    
Ian Knowles The Big Andrew Foundation  
Jack Martin N/A  
jeffrey lubin Sugarbush Ski Patrol Team Keegan
Jennifer Carlson   Supjunkies3
Jeremy Julio Last Bite Mosquito and Tick Control NO REGRETS
John Majeski SERVPRO of Eatontown/Long Branch/Hackensack/Little Ferry NO REGRETS
John Henkes    
Jorge Quintana Surfershealing Surfers Healing Foundation
Jose Garcia-Lopez    
Joseph Mcmaster    
Josette Lata    
Julieanne White   South Shore Paddleboards
Juliette Duhaime    
Karen Marvin South Shore Paddleboards South Shore Paddleboards
Katie Roberts   Supjunkies3
Lawrence Goldstein   Supjunkies3
Malcolm Gauld Hyde School South Shore Paddleboards
Mark Spagnuolo    
Marsha Worthington   Supjunkies3
Marsha Worthington   Happy 2 B Paddling on Any Team
Matthew Belanger    
Matthew Mark    
Max Montgomery Paddle4Good  
Michelle Currier   South Shore Paddleboards
Milena (Mimi) Kaszubska    
Nicholas Cameron Nagler Las Palmas Capital  
Nicole Stimpson    
Nolan Vanderslice   Supjunkies3
Noriko Okaya    
Patrick Mchugh   Team Keegan
Paul Griffin    
Philip Ramstack Studio SUP  
RAMON AGBUNAG ACRA Productions  
Robert Fioresi   South Shore Paddleboards
Ryan Matthews    
Scott Cohen   Surfers Healing Foundation
SEASURFER Paddle    
Sheridan Grove   Happy 2 B Paddling on Any Team
Sokeng Cleary   Supjunkies3
Thomas Kempner    
Tom Caruso Jr.    
Tonia Williamson   Supjunkies3
Trish Miller    
Tyler Grove   Supjunkies3
wayne best    
William Gee Cruz    
Yadiel Rosario Surfershealing Surfers Healing Foundation
Zachary Kayser    

Total Raised to Date:

$117,038.42

Overall Event Goal: $200,000

Top 5 Fundraisers

Rank Name Amount
#1 Edmonds Bafford $44,548.00
#2 Malcolm Gauld $8,165.00
#3 Paul Griffin $5,475.00
#4 George Stemetzki $5,295.00
#5 Trish Miller $2,908.00

Top 5 Teams

Rank Team Name Amount
#1 South Shore Paddleboards $11,160.00
#2 Supjunkies3 $3,900.00
#3 Surfers Healing Foundation $2,910.00
#4 NO REGRETS $2,510.00
#5 Happy 2 B Paddling on Any Team $2,025.00