Participants List

First Last Organization Sbup Team Name
Mark Keating    
Ryan Jantzen    
wayne best    
Jérémy Teulade    
Ludovic TEULADE    
Norman Wang   Crewmix Boys
Rachael Merry    
Nancy Curran   Key West PerSisters
Camille Blatz   Key West PerSisters
John Judge   South Shore Paddleboards
samuel english    
Alex VanderEls    
James Russomano    
Julie Munaco   South Shore Paddleboards
Garrett Fletcher    
Ryan Gregory    
Chris Tietz    
jack schlossberg    
Joseph Huempfner    
Colleen McIntyre   Key West PerSisters
Richard Cubelo   Shwetty Ballz
Vincent DePasquale    
Lynda Cubelo   Slow Motion Ninjas
Kim Levins   Slow Motion Ninjas
Andrea Kahikina   Slow Motion Ninjas
Jose Garcia-Lopez    
Trish Miller    
Tonia Williamson   SUP Junkies
Lawrence Goldstein   SUP Junkies
Jessica Melger   SUP Junkies
Maryann Marinho    
Seychelle Hattingh    
Libby Alexander   Team Harbor View
Jonathan Mack    
Zachary Weiner    
Marcus Cree    
Chris Van Dyke    
Matt Mark    
Edmonds Bafford    
Benton Yetman    
Ryan Matthews    
Paul Griffin    
Adam Nussen    
Josette Lata    
Christopher Russo    
Mark Spagnuolo    
Gary Francis    
Andrew Kaplan   SUP Junkies
Donald Schneider   JRSYSHR
Renee Kelly   JRSYSHR
Greg Kaasmann   JRSYSHR
Anthony Galang    
Victor Rallo   TEAM REPEAT
John Henkes    
Harris Davis   TEAM REPEAT
Mary Dawson    
Michael Fithian   TEAM REPEAT
Alyson Follenius   Team LUNA
SEA Surfer    
Kaity Wong   Team LUNA
Jennifer Hung   Team LUNA
Zahra Sherzad   Team LUNA
Maria Amendolia   Team LUNA
Nicole Iacovetta   Team LUNA
Thomas Blackwell   Team Harbor View
Claire Condie    
anna yurchenko    
Brian Olson    
Frank Walczak    
James Preston   Team Clif Bar
Richard Jessop   Team Harbor View
David Skarzynski   Team Clif Bar
Mac Levine   Team LUNA
Vildan Manzo   Team LUNA
andy morrell   Team Harbor View
John Valgenti    
LouAnne Harris    
Dominique Jeesun Ha    
Richard Byrne   Team LUNA
Austin Garrison    
Kai Lenny    
Noriko Okaya    
Andrew Dima   Team LUNA
Shane McClatchey    
Rich Byrne    
Steve Dullack 404 / HippoStick  
Michelle Currier BackOffice Associates, LLC Team LUNA
Will Yandell CLIF BAR & COMPANY Team Clif Bar
Cody Williams CLIF Bar and Company Team Clif Bar
Michael Becerra Crewmix, LLC Crewmix Boys
John Beausang Distressed Mullet  
Michael Thomas FDNY  
Dan Kurani Foundermark, Inc.  
Edoardo Naggiar Human Performance Consulting LLC  
Corey Taylor Ian Balding Paddle & Surf / OX Endurance  
Mike Halperin Jacobi/Montefiore Emergency Medicine  
Erik Kopplin KCC design + build  
J.M. Kostallas Kostal Paddle Team Clif Bar
Evelyn ODoherty Luna Bar Team LUNA
Max Montgomery Padd4Good  

Total Raised to Date:

$190,444.78

Overall Event Goal: $200,000

Top 5 Fundraisers

Rank Name Amount
#1 Edmonds Bafford $63,144.00
#2 jack schlossberg $7,400.00
#3 SEA Surfer $5,790.00
#4 Christopher Russo $5,445.90
#5 Matt Mark $4,855.00

Top 5 Teams

Rank Team Name Amount
#1 Slow Motion Ninjas $8,060.00
#2 South Shore Paddleboards $6,590.00
#3 TEAM REPEAT $6,376.09
#4 Key West PerSisters $3,626.00
#5 Team LUNA $3,270.00