Participants List

First Last Sbdown Organization Team Name
anna yurchenko    
Benton Yetman    
Will Yandell CLIF BAR & COMPANY Team Clif Bar
Kaity Wong   Team LUNA
Tonia Williamson   SUP Junkies
Cody Williams CLIF Bar and Company Team Clif Bar
Amy White SLBP  
Zachary Weiner    
Norman Wang   Crewmix Boys
Frank Walczak    
Alex VanderEls    
Chris Van Dyke    
John Valgenti    
Chris Tietz    
Michael Thomas FDNY  
Jérémy Teulade    
Ludovic TEULADE    
Corey Taylor Ian Balding Paddle & Surf / OX Endurance  
SEA Surfer    
George Stemetzki SAP  
Mark Spagnuolo    
David Skarzynski   Team Clif Bar
Zahra Sherzad   Team LUNA
Christian Shaw Plastic Tides Team Clif Bar
Derek Schrotter Paddle Sport Performance  
Donald Schneider   JRSYSHR
jack schlossberg    
Brad Schambach Spring Lake Beach Patrol  
James Russomano    
Christopher Russo    
Victor Rallo   TEAM REPEAT
James Preston   Team Clif Bar
Brian Olson    
Noriko Okaya    
Evelyn ODoherty Luna Bar Team LUNA
Adam Nussen    
Edoardo Naggiar Human Performance Consulting LLC  
Julie Munaco   South Shore Paddleboards
andy morrell   Team Harbor View
Max Montgomery Padd4Good  
Trish Miller    
Gordon Middleton Plastic Tides Team Clif Bar
Rachael Merry    
Jessica Melger   SUP Junkies
Colleen McIntyre   Key West PerSisters
Shane McClatchey    
Ryan Matthews    
Karen Marvin South Shore Paddleboards South Shore Paddleboards
Billy Marvin South Shore Paddleboards South Shore Paddleboards
Nicholas Marotta South Shore Paddleboards South Shore Paddleboards
Matt Mark    
Maryann Marinho    
Vildan Manzo   Team LUNA
Lindsay Majno Salsify  
Jonathan Mack    
Kim Levins   Slow Motion Ninjas
Mac Levine   Team LUNA
Kai Lenny    
Joe Lemke Spring Lake Beach Patrol  
Josette Lata    
Dan Kurani Foundermark, Inc.  
Chase Kosterlitz PaddleSociety.com/JP Australia SUP  
J.M. Kostallas Kostal Paddle Team Clif Bar
Erik Kopplin KCC design + build  
Renee Kelly   JRSYSHR
Mark Keating    
Andrew Kaplan   SUP Junkies
Andrea Kahikina   Slow Motion Ninjas
Greg Kaasmann   JRSYSHR
John Judge   South Shore Paddleboards
Richard Jessop   Team Harbor View
Dominique Jeesun Ha    
Ryan Jantzen    
Nicole Iacovetta   Team LUNA
Jennifer Hung   Team LUNA
Joseph Huempfner    
John Henkes    
Seychelle Hattingh    
LouAnne Harris    
Mike Halperin Jacobi/Montefiore Emergency Medicine  
Paul Griffin    
Ryan Gregory    
Lawrence Goldstein   SUP Junkies
Austin Garrison    
Jose Garcia-Lopez    
Anthony Galang    
Gary Francis    
Alyson Follenius   Team LUNA
Josh Fly The Sports Center at Chelsea Piers  
Garrett Fletcher    
Michael Fithian   TEAM REPEAT
Alex Ferencz Spring Lake Ocean Rescue  
samuel english    
Steve Dullack 404 / HippoStick  
Andrew Dima   Team LUNA
Vincent DePasquale    
Mary Dawson    
Harris Davis   TEAM REPEAT
Michelle Currier BackOffice Associates, LLC Team LUNA
Nancy Curran   Key West PerSisters

Total Raised to Date:

$190,444.78

Overall Event Goal: $200,000

Top 5 Fundraisers

Rank Name Amount
#1 Edmonds Bafford $63,144.00
#2 jack schlossberg $7,400.00
#3 SEA Surfer $5,790.00
#4 Christopher Russo $5,445.90
#5 Matt Mark $4,855.00

Top 5 Teams

Rank Team Name Amount
#1 Slow Motion Ninjas $8,060.00
#2 South Shore Paddleboards $6,590.00
#3 TEAM REPEAT $6,376.09
#4 Key West PerSisters $3,626.00
#5 Team LUNA $3,270.00